Akce 2011

Tour de Feminin

Ve dnech 7. - 10. července 2011 se uskutečnil 24.ročník mezinárodního cyklistického etapového závodu žen Tour de Feminin v Krásné Lípě. Trasy čtyř etap vedly po silnicích Šluknovského výběžku a Českého Švýcarska. Časovka jednotlivkyň se jela na území Polska - v Bogatynii.

Rallye Sachsen Classic 2011

Rallye Sachsen Classic 2011 byla významnou akcí příznivců historických vozidel naší i zahraniční výroby. Jedná se o „rallye“ historických automobilů, jejíž jedna etapa dne 19.srpna 2011 vedla přes území Českého Švýcarska se zastávkou na Krásnolipském náměstí. Mezi veterány byly zastoupeny mimo jiné i vozidla zapůjčená z muzejní expozice mladoboleslavské Škodovky, i z muzeí německých automobilek.

Koncert Jana Budaře Na Stodolci

V Penzionu Na Stodolci, v kulturní místnosti - stodole - vystoupil dne 20. srpna 2011 Jan Budař a Eliščin Band v hudebním pásmu "Tyjátr na Stodolci".

Loretánské slavnosti 2011

V loretánském areálu v Rumburku se dne 17.záží 2011 konaly Loretánské slavnosti. V ambitu se konal jarmar, na nádvoři vystoupily skupiny s ukázkami historických tanců a oblečení. V kostele sv. Vavřince se konal koncert staré renesanční hudby a vystoupení souboru Šenováček. Návštěvníci s průvodcem si mohli prohlédnout běžně nepřístupné prostory kostela.

Anna Ka v Děčíně

Na děčínském zámku dne 3. listopadu 2011 zazpívala Anna Ka účatníkům slavnostního shromáždění při příležitosti 10 let OPS v Krásné Lípě.